Özel Kutu !

Mağazanızda sattığınız saat, değerli takılar veya özel tasarım vazo gibi kırılma riski olabilecek ürünleriniz için özel kutular imal etmekteyiz

Esem Medya Sıvama Karton kutu yapımında profesyonel ekipleriyle hizmet vermektedir. Sıvama Kutular dış yüzeyleri farklı ve özel tasarımlar olmaktadır  Kullanılan renkler ise sizin kimliğinizi yani sizi temsil etmektedir. Bu tip karton kutular müşteri memnuniyetini artırmakta ve müşterilerin kendisini özel hissetmesine sebep olmaktadır.

Hediye Kutuları

Ayrıca bu tip kutular hediye kutusu olarakta kullanılabilmektedir, sade karton kutuları ise genelde E-ticare satışlarında kullanımaktadır. Satış yapmış oldugunuz ürünleri poşetlemek kargo esnasında zarar görmekte hatta  parçalana bilmektedir. Kargo da görülen zararlar işletmenizin imajına zarar vermekte ve iade işleri ve yeniden gönderme işlemi çıkartmaktadır.

Karton Kutular ise doğru  paketleme ile ve kilit kutu sistemi ile  daha güvenli ve müşteri memnuniyeti demektir. Müşterileriniz göndermiş olduğunuz kutuları saklamaktadır. Bu da sizin markanızı devamlı olarak göz önünde olması demektir.

İmajını Yükseltebilirsin! Yenileyebilirsin! | SENİN ELİNDE

Özel Kutu
en iyi teklifi almak için bize ulaşabilirsiniz

1111