Dergi Tasarımı Ankara

Uygun fiyat garantisi ile istenilen gramaj ve kağıt cinsine göre, her ebatta dergi tasarımlarımız mevcuttur.

Kuşe Kağıt Nedir?

Yüzey parlaklığı, pürüzsüzlük, ağırlık gibi belirli özellikler kazanması için polimer veya bileşik ile kaplanarak üretilmektedir.

Nerelerde Kullanılır?

Dergiler, günümüzde hemen hemen herkesin kullandığı yazılı ve basılı olan; reklam, tanıtım ve pazarlama faaliyetleri amacıyla hazırlanan yayınlardır.

Kaç Çeşit Dergi Vardır?

  • Edebiyat Dergileri
  • Kültür Dergileri
  • Tarih Dergileri
  • Bilim Dergileri
  • Hukuk Dergileri
  • Çocuk Dergileri
  • Sanat Dergileri
  • Dergi Abonelikleri

Esem Medya Matbaa olarak Vakıflar, Dernekler ve Sendikaların dergi basım işlerini uzman kadromuzla gerçekleştirmekteyiz. Dergi basımı konusunda sizlere derginizin dizaynı sayfa düzeni, bütünlük ve akıcılık konusunda destek vermekteyiz. Dergi basımının kapak tasarımında başlar kapak seçimi önemli bir yer kaplamaktadır. Derginizin sayfa kağıt yapısı boyut seçimi düzenli olarak basımı önemlidir. Daha önce Dergi Basımı yaptığımız ve yapmakta olduğumuz işlerin verdiği tecrübeyi siz değerli kurumlarımıza da sunmaktayız. Kaliteli bir dergi uzmanlık gerektir, size uzmanlığımızı sunalım.

Dergi Tasarımı 

Dergi Tasarımı bir hiyerarşiyle başlar Dergi içindeki yazıların sıralanması derginin ön sözüne kadar sıralanması okuyanın devamlı ilgisinin yitirmeden bir solukta okuyacağı ve masasının üstünde zarif ve kaliteli gözükmesi önemlidir. Tasarımın sade ama gösterişli olması bir dergi içinde bütünlüğün sağlanması uzman grafik tasarımcımız sağlanmaktadır.

Ekonomik Paket

Düşük Gramajlı Küçük Ebat

Gold Paket

Yüksek Gramajlı Kuşe Büyük Boy

Dergi Baskı Basım Fiyatı

Dergi Basımında Baskı adedi arttıkça fiyat birim başına düşmektedir. Derginizin boyutu Kağıt gramajına göre değişkenlik göstermektedir. Daha detaylı bilgi için Bize ulaşabilirsiniz.

Baskı Basım işleminiz teklifimiz onaylandıktan sonra basım işine geçilmektedir. Her bastığımız üründen bir adetini arşivlemekteyiz. Basım sırasında ilk önce bir adet baskı yapmaktayız ve bu baskıyı sizlere sunmaktayız renk yazıların kontrolü yapıldıktan ve sizden onay alarak yeniden basıma geçip basım işlemini tamamlamaktayız. Esem Medya Matbaa İşlerinizi büyük bir itina ile yapmaktayız. Makine parkurumuz ve tasarım ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Matbaa Konusunda Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz 

1111