GRAFİK TASARIM

Ankara Grafik Tasarım – Esem Medya 

Esem Medya 2000 yılından beri yüzlerce İşletmenin ve Kurumunun tasarım hizmeti vermiştir. Bu tecrübe ile çalışmanızı uzman kadromuzla size hizmet sunmaktadır. Bunun için bir araştırma yapıyoruz. 

Grafik Tasarım İçin İşletmenizin Ürün ve Hizmetlerini Ögreniyoruz.

İşletmenizin potonsiyel müşterinizin sizi en iyi tanıtmanız için ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde tasarlanır. Hedef kitlenizin ikna edecek şekilde tasarlanması gerekmektedir.  Bunun için bir araştırma yapıyoruz. Rakip analizi yaparak rakiplerinizden daha iyi sonuç almanız önemlidir. Sizleri dinleyerek işletmenizin kurumsal yapısını ve sonsuz tasarım modellerini daraltıyoruz. Firmanızın ana renklerini oluşturuyoruz.

 

Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için
tipografi, görüntü, renk, çizgi ve biçim gibi tasarım unsurlarının bir amaç doğrultusunda bir araya getirilme sanatıdır. Esem Medya sizin için tasarımlarınızı en güzel şekilde yapar.

Logo Ankara Grafik Tasarım

Esem medya olarak logonun bir firmanın temsil eden ve daha sonraki hazırlayacagımız kartvizit, broşür ve website tasarımlarını etkileyen en büyük unsurdur. Bir İşeletme ve Yeni bir ürün veya hizmete başlammadan önce ilk birinci logo hazırlanır. Burada karıştırılmaması gereken logo markanız degildir. Logo nuzu uzman Grafik Tasarımcılarımız tarafından başlangıcta sizi dinlerler sizin yaptıgınız  işi ve hedeflerinizi dogru anlatmanız en dogru ve mükemmmel logonun ortaya çıkmasını saglamaktadır.

Logo Tasarım Süreci :

  • Markanıza Göre yazı marji seçimi
  • Renk Seçimi Dogru Sonuç
  • Ürün ve Hizmetlerinizi temsiz etme
  • 3 Adet Çalışma 
  • Onay ve Değiştirme Süreci

 

Katalog Grafik Tasarım Ankara

Katalog Baskı sizin Kurumsal Kimlik çalışmasının bir parçası olduğunun bilinciyle çalışmalara başlıyoruz. Sektörünüze  göre örneğin: İnşaat, gıda, sanayi üretimi en uygun tasarım ve boyut seçimi konusunda size doğru seçimi yaptırıyoruz. Tasarım konusunda uzman grafikerlerimiz tarafından ürününüzü, verdiğiniz hizmeti öne çıkarılarak işletmeniz en doğru tanıtan tasarım çalışmalarını sizinle birlikte tasarlıyoruz. Katalog bir firmanın potansiyel müşterilerine kendini en doğru anlattığı ve tanıttı bir mecmua alanıdır. Biz Esem Medya olarak ekibimizle baskı kalitemizle baskı, tasarımlarımızla yılların verdiği tecrübe ile sizleri bekliyoruz.

Katalog Tasarım Çalışması

Katalog Tasarımı logodan başlar ve kapağının tasarımıyla başlar. Ana renginiz sizi temsil eden slogan ve dikkat çekici resimle başlıyoruz. Sayfa içeriklerin de ise ürün ya da hizmetlerin yalın ama kendini tam anlatan potansiyel müşterinizi sıkmadan ama konuyu en iyi şekilde anlatan bir tasarım tercih etmekteyiz. Tasarımlarımız bir web sitesini tasarlar gibi yapmaktayız. Grafik tasarım uzmanlarımız bir çok alternatifi size sunmaktadırlar. Katalog tasarımlarımız siz onaylandıktan sonra baskıya verilmektedir.

Katalog Baskı Basım 

Katalog Basımı için ilk önce kapak kağıdının seçimi ile başlanır genelde kataloglar yatay A5 ve ya da A4 dikey boyutunda yapılır. Sayfa adedi belirlendikten sonra kalıpları hazırlanarak matbaamızdaki basım makinelerinde uzman ekibimiz tarafından basılmaktadır. İlk deneme baskıları kontrol edildikten sonra basım gerçekleşmektedir. Basımın bir nüshasını gene uzman grafiker tasarımcımız tarafından kontrolü sağlanarak arşivlenmektedir. Daha sonra siz değerli müşterilerimize özel paketleme ile teslim etmekteyiz.

Katalog Fiyat Hesaplama  

Bakı fiyatlarını etkileyen faktörler vardır. Sayfa adedi, boyutu ve baskı adeti olarak değişkenlik sağlamaktadır. Yaptıracağınız kataloğu kağıdının gramajı bir diğer faktördür. Tüm bunlarla ilgili kafanız karıştıysa Bize Ulaşın Bütçenize en uygun bütçeye göre en kaliteli hizmeti sunalım.

Esem Medya Matbaa

Dergi Basım Ankara Grafik Tasarım

Vakıflar, Dernekler ve Sendikaların dergi basım işlerini uzman kadromuzla gerçekleştirmekteyiz. Dergi basımı konusunda sizlere derginizin dizaynı sayfa düzeni, bütünlük ve akıcılık konusunda destek vermekteyiz. Dergi basımının kapak tasarımında başlar kapak seçimi önemli bir yer kaplamaktadır. Derginizin sayfa kağıt yapısı boyut seçimi düzenli olarak basımı önemlidir. Daha önce Dergi Basımı yaptığımız ve yapmakta olduğumuz işlerin verdiği tecrübeyi siz değerli kurumlarımıza da sunmaktayız. Kaliteli bir dergi uzmanlık gerektir. Size uzmanlığımızı sunalım.

Dergi Tasarımı 

Dergi Tasarımı bir hiyerarşiyle başlar Dergi içindeki yazıların sıralanması derginin ön sözüne kadar sıralanması okuyanın devamlı ilgisinin yitirmeden bir solukta okuyacağı ve masasının üstünde zarif ve kaliteli gözükmesi önemlidir. Tasarımın sade ama gösterişli olması bir dergi içinde bütünlüğün sağlanması uzman grafik tasarımcımız sağlanmaktadır.

 

Dergi Baskı Basım Fiyatı

Dergi Basımında Baskı adedi arttıkça fiyat birim başına düşmektedir. Derginizin boyutu Kağıt gramajına göre değişkenlik göstermektedir. Daha detaylı bilgi için Bize ulaşabilirsiniz.

Esem Medya Matbaa 

Esem Medya Matbaa