ÖZEL KLASÖR

Bir şirketin, üzerinde şirket logo ve bilgilerinin yer aldığı bir baskılı dosya ürününe sahip olması aslında o firmanın profesyonelliğinin bir parçasıdır, karşı tarafa da güven duygusu verir.

Esem Medya’da tüm kurumsal ürünlerin baskısını yaptırabileceğiniz gibi kağıt dosya baskı ürünü de yaptırabilirsiniz. Kağıt dosya fiyatları seçtiğiniz ürün özelliklerine göre değişiklik gösterecektir.

Ankara Özel Klasör Tasarımı

Belirli Evrakları, Sunum, Teklif vs. gibi içinde barındıran kapagıda ise İşletmenin logosu ve ürün yada yaptıgı hizmetler anlatan bir meteryaldir. Potansiyel Müşterilerinize ilk verdiğiniz tanıtım dosyası olarak da kullanılşır. Tasarım yapılırken kapakta kartvizit gözü yada son zamanlarda CD gözüde yapılmaktadır. Esem Medya Matbaa  olarak 20 yıllık deneyimizle hizmet vermekteyiz. A4 Boyutunda olan kagıt girecek şekilde tasarlanmış olmalıdır. Aynı zamnda boyutları evrak çantasına sığacak şekilde yapılandırılması gerekir. Cepli Dosya Arka kapagında iletişim bilgisinin görünür bir şekilde yazılması gerekmektedir. Bazı özel tasarım cepli dosyaların ön yüzünde yarım kapak çalışması yapılır. 

Ankara Özel Klasör Yöntemleri

İşletmelerin kurumsal görüntüsünü veren önemli bir enstürmasyon olan cepli dosya. İşletmeniz hakkında ürün yada hizmetlerinizin reklamlarınızı da yanınıza getirir. Aynı zaman da  günlük kullanımızda iç evrak yazışmalarınızda da kullanılan cepli dosya, Ofisinize gelen potansiyel müşterileriniz üzerinde olumlu etkisi olmaktadır.  Baskı için makine parkurumuzda selefon baskı ve aynı anda 5 renk baskı yapabilmekteyiz daha detaylı bilği için bize ulaşabilirsiniz.

Ankara Özel Klasör Baskı Fiyatları

Baskı fiyatları deyinxce 1 deren fazla nuans olduğunu unutmayın. Kagıdın kalitesi ve baskı kalitesi önemlidir. Fakat en çok baskı adeti fiyatı etkilemektedir. Bin adet üzeri baskı fiyatı düşürür. Fiyatı etkileyen diger bir unsur ise cepli dosya dış ortamlardan korumak ve renklerinde solma ve suya karşı dayanıklık saglaya selefon kaplama da fiyatı degiştirir. Özel kapak çalışmalarında yarım kapak da yapılmaktadır. Bu tip çalışmalarda bıçak kalıbı da yapılmaktadır. Buda fiyata etkilemektedir. Bir çok Ankara Matbaa Firmaları tüm makine parkuru olmadıgı için fiyat yükselirken Esem medya olarak tüm makine parkurumuz tamdır. Buda fiyat konusunda uygun fiyat vermiştir.

 

Esem Medya Matbaa