Özel Klasör Tasarımı

Bir şirketin, üzerinde şirket logo ve bilgilerinin yer aldığı bir baskılı dosya ürününe sahip olması aslında o firmanın profesyonelliğinin bir parçasıdır, karşı tarafa da güven duygusu verir.

Esem Medya’da tüm kurumsal ürünlerin baskısını yaptırabileceğiniz gibi kağıt dosya baskı ürünü de yaptırabilirsiniz

Ankara Özel Klasör Tasarımı

Belirli Evrakları, Sunum, Teklif vs. gibi içinde barındıran kapagıda ise İşletmenin logosu ve ürün yada yaptıgı hizmetler anlatan bir meteryaldir. Potansiyel Müşterilerinize ilk verdiğiniz tanıtım dosyası olarak da kullanılşır. Tasarım yapılırken kapakta kartvizit gözü yada son zamanlarda CD gözüde yapılmaktadır. Esem Medya Matbaa olarak 20 yıllık deneyimizle hizmet vermekteyiz. A4 Boyutunda olan kagıt girecek şekilde tasarlanmış olmalıdır. Aynı zamnda boyutları evrak çantasına sığacak şekilde yapılandırılması gerekir. Cepli Dosya Arka kapagında iletişim bilgisinin görünür bir şekilde yazılması gerekmektedir. Bazı özel tasarım cepli dosyaların ön yüzünde yarım kapak çalışması yapılır.

Özel Klasör Çeşitleri

İşletmelerin kurumsal görüntüsünü veren önemli bir enstrüman olan cepli dosya, işletmeniz hakkında ürün yada hizmetlerinizi gösterir. Aynı zaman da günlük kullanımızda iç evrak yazışmalarınızda da kullanılan cepli dosya, Ofisinize gelen potansiyel müşterileriniz üzerinde olumlu etkisi olmaktadır. Baskı için makine parkurumuzda selefon baskı ve aynı anda 5 renk baskı yapabilmekteyiz daha detaylı bilği için bize ulaşabilirsiniz.
After
Before

Özel Klasör Baskı Fiyatları

Baskı fiyatları denince birden fazla nüans olduğunu unutmayın. Kagıdın kalitesi ve baskı kalitesi önemlidir. Fakat en çok baskı adeti fiyatı etkilemektedir. Bin adet üzeri baskı fiyatı düşürür. Fiyatı etkileyen diğer bir unsur ise cepli dosya dış ortamlardan korumak ve renklerinde solma ve suya karşı dayanıklılık sağlayan selefon kaplama da fiyatı degiştirir. Özel kapak çalışmalarında yarım kapak da yapılmaktadır. Bu tip çalışmalarda bıçak kalıbı da yapılmaktadır, buda fiyatı etkilemektedir. Bir çok Ankara Matbaa Firmaları makine parkuru olmadıgı için fiyatı yükseltirken Esem medya olarak tüm makine parkurumuz tamdır. Buda fiyat konusunda uygun olmamızı sağlamaktadır.

1111