Biz Kimiz

Esem Medya Matbaa  ile katalogdan el ilanına, afişten antetli kağıda, dergiden insert çeşitlerine kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm reklam, kurumsal ve promosyon baskı ürünlerini bulabilir ve sipariş verebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ve gün geçtikçe artmaya devam eden ürün sayısı ile Esem Medya Matbaa Basım yıllardır baskı dendiğinde akla gelen ilk adres.

Kolaylık prensibi üzerine kurulan altyapısıyla ‘hızlı’ ve ‘kaliteli’ hizmet alabileceğiniz Esem Medya ile geleneksel matbaa süreçlerinin sebep olduğu zaman ve para kaybını ortadan kaldırıyoruz. Esem medya üzerinden verdiğiniz siparişleri son teknolojiye sahip matbaa basım makinelerle üretip Türkiye’nin neresinde olursanız olun ‘Matbaa İşlerinizi tam zamanında’ size teslim ediyoruz.

 
 
Esem Medya olarak çagdaş tasarım ve baskı merkezi 2000 yılında sektöre giriş yaptıgımız günden beri kaliteyi ve müşteri memnuniyetini öncelikli hedefimiz yaptık. 2016 yılında Makine parkurumuz oluşturup daha kaliteli bir hizmet vermeye başladık. Günümüzün gelişen teknolojisine ayak uydura Esem Medya güçlü kadrosu, uzman ekibiyle sizlere hizmet vermenin onur ve sevincini yaşamaktayız.

Neden Bizimle Çalışmalısınız


*2000 yılından beri sektörün içinde tecrübemizi sunuyoruz. *Makine parkurumuz sayesinde güvenli ve hızlı baskı *En uygun fiyat politikası  *İşletmenizin potansiyel müşteriye ulaşması için ücretsiz danışmalık veriyoruz *Önceliğimiz en kaliteli ürünleri sunmak olsada ihtiyacınıza uygun ürünleride sunmaktır *Tasarımdan, Basıma kadar tüm evreleri mükemmel bir yapıda kontrol edilmesi *Aldığımız işleri zamanında ve kaliteyi bozmadan teslim etmemiz. *Yaptıgımız tüm basım işlerinde düzenli bir arşiv tutmamı *Bünyemizde Ekip arkadaşlarımız işini profesyonelce yapan arkadaşlarımızdı *Gazete Dergi ve Kitap Baskısında uzmanlaşmamız.

Makina Parkurumuz

SPEEDMASTER SM 52-5P3-H 5-RENKLİ OFSET Baskı

OTOMATİK SELEFON MAKİNESİ 

STAHLFOLDER KH 82/78-4KTL KAĞIT KATLAMA MAKİNESİ

MÜLLER MARTINI TEL DİKİŞ MAKİNESİ

Biz, planlı büyüme stratejisi sayesinde elde ettiğimiz başarıları ve tecrübemizi sizlerinde hizmetinize sunmak istiyoruz..
İhtiyaçlarınıza ve taleplerinize hızlı ve doğru cevaplar verebilecek teknik altyapı ve profesyonel ekibimizle sizinle çalışabilmek için heyecan duyuyoruz..

1111