TAKVİM – AJANDA – KÜP/BLOK NOT – SÜMEN

TAKVİMLER

AJANDALAR

KÜP/BLOK NOTLAR

SÜMEN TAKIMLARI

Telefonla konuşurken acil bir not almanız gerektiğinde, masanızda kendinize hatırlatma notu bırakmak istediğinizde ve benzer birçok farklı durumda işinize yarayacak. Her sektörün en temel ofis masası ihtiyaçlarının başında gelen küp/blok notlar, etraflarındaki karton kutu sayesinde dağılmadan, bir arada durabiliyor. Ofis hayatınızı kolaylaştıracak küp/blok not siparişi verirken, çabuk tüketildiklerini unutmadan hareket etmelisiniz. Buna göre belirleyeceğiniz miktar, uzun süre ihtiyacınızı giderecektir.

Takvim baskı sayesinde firmalar müşterilerinin sürekli gözleri önünde kalarak satışlarını arttırabiliyorlar. Bu nedenle takvim firmaların önem verdiği ve her sene yatırım yaptıkları bir pazarlama ürünüdür. Esem Medya’da takvim baskı uygun fiyat ve yüksek kalite ile sizlere sunulur. Takvim siparişinizi hemen verin, satışlarınızı hızla arttırın.

Ajanda uzun süreler insanların elinde kullanılmaya devam edeceği için pazarlama aracı olarak çok faydalı ürünlerdir. Son zamanlarda birçok firma yılın her döneminde promosyon olarak logolu ve tarihsiz ajanda dağıtımı yapmaktadır.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

6 + 12 =

Esem Medya Matbaa