SİTELER KARTON KUTU

Sıvama Karton Kutu Nedir ?

Sıvama Karton Kutular, gri Karton kutular üzerine renkli giydirme yapılan veya özel baskıların da yapıldığı karton kutu modelidir. Kaplama için renkli kağıtlar yada renkli özel kumaşlar kullanılmaktadır. Dış görünüşleriyle dikkat çekmesi ürününüze ayrı bir değer katmaktadır. Genellikle bir çok işletme yada mağaza bu kutuları hediye kutusu olarak talep etmektedir.

 

Siteler Karton  kutu Tasarımları işletmenizin müşterilerine sunduğu çalışmalardır. Esem Medya olarak işletmelerinizin ihtiyacı olan  farklı ebat ve boyutlarda kutular imal etmekteyiz. Mağazanızda sattığınız saat, değerli takılar veya özel tasarım vazo gibi kırılma riski olabilecek ürünleriniz için özel kutular gerekmektedir.

Ankara Karton kutu

Esem Medya Sıvama Karton kutu yapımında profesyonel ekipleriyle hizmet vermektedir. Sıvama Kutular dış yüzeyleri farklı ve özel tasarımlar olmaktadır.  Genellikle bu tasarımlar sizin kalitenizi ve sizi temsil etmektedir. Bu tip karton kutular müşteri memnuniyetini arttırmakta ve müşterilerin kendisini özel hissetmesine sağlamaktadır. Ayrıca bu tip kutular hediye kutusu olarak kullanılabilmektedir.

Sade Karton kutular ise genelde E-ticar satışlarında kullanılmaktadır. Satmış olduğunuz ürünleri poşetlemek kargo esnasında zarar görmekte ve hatta  parçalanabilmektedir. Kargoda görülen zararlar işletmenizin imajına zarar vermekte , iade işleri ve yeniden gönderme işlemi çıkartmaktadır.

Karton Kutular ise doğru  paketleme  ve kilit kutu sistemi ile  daha güvenlidir ve müşteri memnuniyeti demektir. Müşterileriniz göndermiş olduğunuz kutuları saklamaktadır. Bu da sizin markanızı devamlı olarak göz önünde olması demektir.

Siteler Karton Kutu Fiyatları

Esem Medya Olarak talebinizi karşılayacak ve içinize sinecek en kaliteli malzeme kullanılmaktadır. Şüphesiz ki karton malzemesi kalınlık ve sıvama kalitesine göre değiştirmektedir. Standart karton kutu tasarımlarında üstüne baskı yaparak teslim etmekteyiz. Burada maliyeti belirlerken baskı adedi , kullanılan malzemenin kalitesi ve sıvama yapılması  en etken faktörlerdir. Esem medya olarak  sattığınız ürün boyutlarına göre en uygun ebat ve fiyat çalışmasını ücretsiz bir şekilde oluşturmaktayız. Kalıp ve tasarım ücretsizdir. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

 

Esem Medya Matbaa