ÖZEL KUTU TASARIMLARI

Özel kutu Tasarımları işletmenizin müşterilerine sunduğu çalışmalardır. Esem Medya olarak işletmelerinizin ihtiyacı olan ve farklı ebat ve boyutlarda kutular imal etmekteyiz. Magazanızda sattığınız saat, değerli takılar veya özel tasarım vazo gibi kırılma riski olabilecek ürünleriniz için özel kutular gerekmektedir. 

Ankara Karton kutu 

Esem Medya Sıvama Karton kutu yapımında profesyonel ekipleriyle hizmet vermektedir. Sıvama Kutular dış yüzeyleri farklı ve özel tasarımlar olmaktadır. Bu neden bu kadar önemli genellikle bu renkler hem sizin kalitenizi ve sizi temsizl etmektedir. Bu tip karton kutular müşteri memnuniyetini artırmakta ve müşterilerin kendisini özel hisetmesine sebep olmaktadır. Ayrıca bu tip kutular hediye kutusu olarakta kullanılabilmektedir.

sade Karton kutuları ,se genelde E-ticare satışlarında kullanımaktadır. Satış yapmış oldugunuz ürünleri poşetlemek kargo esnasında zarar görmekte hatta  parçalana bilmektedir. Kargo da görülen zararlar işletmenizin imajına zarar vermekte ve iade işleri ve yeniden gönderme işlemi çıkartmaktadır.

Karton Kutular ise doğru  paketleme ile ve kilit kutu sistemi ile  daha güvenli ve müşterimi memnuniyeti demektir. Müşterileriniz göndermiş olduğunuz kutuları saklamaktadır. Bu da sizin markanızı devamlı olarak göz önünde olması demektir. 

Ankara Karton Kutu Fiyatları

Esem Medya Olarak malzemelerimizi içinize en uygun malzeme seçilmektedir. Şüphesizki karton malzemezi kalınlık ve sıvama kalitesine göre değiştirmektedir. Standart karton kutu tasarımların da üstüne baskı yaparak teslim etmekteyiz. Burada maliyeti en çok baskı adedi ve kullanılan malzemenin kalitesi sıvama yapılması da en etken roldür. Esem medya olarak ürünlerinize ve sattığınız ürün boyutlarına göre en uygun fiyat çalışmasını ücretsiz bir şekilde oluşturmkatayız. Detaylı bilği için bizi arayabilirsiniz.

 

Esem Medya Matbaa