KATALOG BASIMI -BROŞÜR – AFİŞ – EL İLANI

El ilanı ve broşür ürünleri, firmaların tanıtımlarını yapmak ve yeni müşterilere ulaşmak için en sık kullandıkları baskı ürünleri arasındadır. Elden ele dağıtılarak ya da mağazalarda / dükkanlarda / ofislerde insanlara verilerek kullanılan el ilanı ve broşür, insanlara firma hakkında bilgi vererek satışın gerçekleşmesini hedefler. Bunun yanında el ilanı ve broşür fuar, açılış gibi etkinliklerin de vazgeçilmez ürünleridir. El ilanı ve broşürlerin kullanım alanlarına göre de farklı ürün çeşitleri bulunur. Bu ürünler arasından kitlenize en uygun olanını / olanlarını seçerek müşterilerinize ulaşacak değişik kurgular da çalışabilirsiniz.

Afiş, hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanılan bir tanıtım ürünüdür. Farklı kağıt, boyut ve gramajlarda üretilebilen afişler markaların büyük kitlelere ulaşmasına neden olur. Markalar tanıtımlarını yapacakları ürün ve hizmetlerinde yaratıcı afiş ürünleri ile kullanıcıların dikkatlerini çekmeye ve istenilen bilgiyi onlara aktarmaya çalışırlar. Büyük umutlarla yatırım yapılan kampanyalarda kullanılacak olan afişlerinizin baskı kalitesinin kötü olması, ürünlerinizin zamanında elinize ulaşmaması gibi sorunları hiç kimse yaşamak istemez. Esem Medya olarak yaptığımız tüm katalog baskı işlerinde olduğu gibi afiş siparişlerinizde de özenle çalışıyor ve markanıza yaraşır işler ortaya koymaya gayret ediyoruz.

Katalog Basımlarınız da Özel Hamur Kağıdlar Kullanıyoruz. El ilanı verilecek olan bilgilerin kısa olduğu durumlarda kullanılır. Broşür ürününe kıyasla çok daha az içeriği barındırabilen el ilanı ürünü, müşterilerin tüm içeriği okuma oranını artırır. Eğer vereceğiniz bilgiler kısa ve net ise bu ürün ihtiyacınız karşılayacaktır.

Ankara Esem Medya Katalog Baskı Basım Konusunda Uzman Kadrosuyla Hizmet vermektedir.

 

Esem Medya Matbaa