BİZ KİMİZ

Esem Medya Ankara Ofset Matbaa  ile katalogdan el ilanına, afişten antetli kağıda, dergiden insert çeşitlerine kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm reklam, kurumsal ve promosyon baskı ürünlerini bulabilir ve sipariş verebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ve gün geçtikçe artmaya devam eden ürün sayısı ile Esem Medya Matbaa Basım yıllardır baskı dendiğinde akla gelen ilk adres.

Kolaylık prensibi üzerine kurulan altyapısıyla ‘hızlı’ ve ‘kaliteli’ hizmet alabileceğiniz Esem Medya ile geleneksel matbaa süreçlerinin sebep olduğu zaman ve para kaybını ortadan kaldırıyoruz. Esem medya üzerinden verdiğiniz siparişleri son teknolojiye sahip matbaa basım makinelerle üretip Türkiye’nin neresinde olursanız olun ‘Matbaa İşlerinizi tam zamanında’ size teslim ediyoruz.

Ankara Matbaa Ofset Firmaları  Baskı Basım Hizmetleri

Firmanızın veya işletmenizin ihtiyacı olan Katalog, Broşür, Kartvizit ya da Kurumsal Kimlik çalışmanızı yılların verdiği tecrübemizle siz değerli müşterimize hizmet vermekteyiz. hedefimiz ise Kurumsal Matbaa hizmeti vererek Baskı Basım işlerinizle ilgili tüm hizmetleri profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz. Çalışmalarımızı sizin istekleriniz doğrultusunda ve potansiyel müşterilerinize ulaşmanızda en doğru mecrayla ulaşmanız amacımızdır. Bize ulaştığınız andan itibaren Esem Medya olarak sizleri düşünen ihtiyaçlarınıza en uygun tasarım ve kaliteyi sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Ankara Oran Katalog Basım ve Tasarım Hizmeti

Katalog Baskı sizin Kurumsal Kimlik çalışmasının bir parçası olduğunun bilinciyle çalışmalara başlıyoruz. Sektörünüze  göre  İnşaat, gıda, sanayi üretime en uygun tasarım ve boyut seçimi konusunda size doğru seçimi yaptırıyoruz. Tasarım konusunda uzman grafikerlerimiz tarafından ürününüzü, verdiğiniz hizmeti öne çıkarılarak işletmeniz en doğru tanıtan tasarım çalışmalarını sizinle birlikte tasarlıyoruz. Katalog bir firmanın potansiyel müşterilerine kendini en doğru anlattığı ve tanıttığı bir mecmua alanıdır. Biz Esem Medya olarak ekibimizle ve kalitemizle , baskı, tasarımlarımızla yılların verdiği tecrübe ile sizleri bekliyoruz.

Ankara Oran Logo Broşür Kartvizit Tasarım ve Hizmetleri

Kurumsal Kimlik Çalışmasının olmazsa olması LOGO dur. Logo bir firma yada işletmeyi  temsil eden en önemli organıdır. Logonun renkleri daha sonraki Broşür, katalog ve web sitesinin tasarımını da etkiler. Logo bir firmayı anımsatan en önemli karakterdir. Bu yüzde logo tasarımlarınızı büyük bir hassasiyetle yapıyoruz. Logo Tasarımı verdiğiniz hizmet veya Ürünlerinizle uyumlu olmasına özen gösteriyoruz. Broşür ve Kartvizitlerinizi İşletmenizin verdiği hizmet yada sattığı ürünleri en iyi anlatan bir tasarımla baskı ve basımını yapmaktayız her yaptığımız işin bir nüshasını arşivlemekteyiz.

Ankara Oran Web Site Tasarım Hizmetleri

Kurumsal Hizmetlerimiz içerisinde Web Tasarım Hizmeti de sunmaktayız. Web tasarımlarımızı Mobil uyumlu ve responsive yapmaktayız. Site tasarımlarınıza Logonuzdan başlayarak ürün veya ürünlerinizin satış ve tasarımlarını profesyonel olarak hazırlamaktayız. Google Yandex ve Bing arama motorlarına uyumlu olmaktadır. Site özelikleri olarak kolay bir kullanım paneli sunmaktadır.

Ofset Baskı Avantajları Nelerdir.

Günümüz de Dijital baskı mı yoksa Ofset matbaa mı derseniz her ikisi de denibilir her ikisinin de farklı özellikleri vardır. Ofset baskıda en önemli avantajı yüksek baskı adetlerinde fiyat avantajı sağlaması en önemli avantajlarından biridir. ofset baskının diğer bir avantajı ise ofset baskı devamlı baskı için daha avantajlıdır. Hızlı basım sayesinde teslim süreleri çok hızlı olmaktadır. Kalıp kullanılması sonucu kalıplar saklanarak daha sonra baskı yapılabilir bu da maliyeti düşüren bir olaydır.

Ankara Karton Kutu İmalatı

Kutu İmalatı Özel boyut yada standart kutu boyutların da yapılmaktadır. Mağazanız da sattığınız Ayakkabı, Gözlük ,  Kıyafetler, ve buna benzer ürünler için standart kutular kullanmaktadır. Lakin bazı takı ve özel oyunlar için farklı boyutlarda karton imalatına ihtiyaç duyulur. Özel Kutu Tasarım Hizmetini Ankara Matbaa Firmaları arasında Esem Medya Olarak hizmet vermekteyiz.

Ankara ofset matbaa

 

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

6 + 15 =

Esem Medya Matbaa