DERGİ BASKI BASIM 

Esem Medya Matbaa olarak Vakıflar, Dernekler ve Sendikaların dergi basım işlerini uzman kadromuzla gerçekleştirmekteyiz. Dergi basımı konusunda sizlere derginizin dizaynı sayfa düzeni, bütünlük ve akıcılık konusunda destek vermekteyiz. Dergi basımının kapak tasarımında başlar kapak seçimi önemli bir yer kaplamaktadır. Derginizin sayfa kağıt yapısı boyut seçimi düzenli olarak basımı önemlidir. Daha önce Dergi Basımı yaptığımız ve yapmakta olduğumuz işlerin verdiği tecrübeyi siz değerli kurumlarımıza da sunmaktayız. Kaliteli bir dergi uzmanlık gerektir. Size uzmanlığımızı sunalım.

Dergi Tasarımı 

Dergi Tasarımı bir hiyerarşiyle başlar Dergi içindeki yazıların sıralanması derginin ön sözüne kadar sıralanması okuyanın devamlı ilgisinin yitirmeden bir solukta okuyacağı ve masasının üstünde zarif ve kaliteli gözükmesi önemlidir. Tasarımın sade ama gösterişli olması bir dergi içinde bütünlüğün sağlanması uzman grafik tasarımcımız sağlanmaktadır.

 

Dergi Baskı Basım Fiyatı

Dergi Basımında Baskı adedi arttıkça fiyat birim başına düşmektedir. Derginizin boyutu Kağıt gramajına göre değişkenlik göstermektedir. Daha detaylı bilgi için Bize ulaşabilirsiniz.

Esem Medya Matbaa 

Baskı Basım işleminiz teklifimiz onaylandıktan sonra basım işine geçilmektedir. Her bastığım üründen bir adetini arşivlemekteyiz. Basım sırasında ilk önce bir adet baskı yapmaktayız ve bu baskıyı sizlere sunmaktayız renk yazıların kontrolü yapıldıktan ve sizden yeniden basıma geçilerek basım işlemini tamamlamak tayız. Esem Medya Matbaa İşlerinizi büyük bir itina ile yapmaktayız. Makine parkurumuz ve tasarım ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Matbaa Konusunda Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz 

Dergi Basım Siparişlerinize Özel Kampanya

Aşagıdaki Listelerde Herhangi Birini Seçebilirsiniz

1000 Adet Kartviziz Hediye

2000 Adet Antetli Kağıt Hediye

500 Adet Diplomat Zarfı Hediye

Esem Medya Matbaa